Kontakt

Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor eller funderingar, vi svarar inom kort.

Skicka ett meddelande via formuläret här intill alternativt kontakta oss direkt via mail eller telefon.

E-post

info@teservice.se

Telefon

076-338 92 11

Adress

Färentunagränd 24, 194 55 UPPLANDS VÄSBY

Lars Engeström

Sälj/Utbildning

+46 (0)76 3389211

lars@teservice.se

Isa Engeström

Kontor

+46 (0)73 5791343

isa@teservice.se

Therése Engeström

Ekonomi/ Kontor

+46 (0)70 2253098

therese@teservice.se

Jasmine Engeström

Servicetekniker

+46 (0)73 5134919

jasmine@teservice.se

Biniam Tesfaldet

Servicetekniker

+46 (0)72 2377916

biniam@teservice.se

Ole Finell

Servicetekniker

+46 (0)72 5317482

ole@teservice.se

Sonny Jansson

Servicetekniker

+46 (0)72 0048399

sonny@teservice.se

Martin Svedsäter

Servicetekniker

+46 (0)72 8602057

martin@teservice.se

Mohamed Haji

Servicetekniker

+46 (0)70 8550695

mohamed@teservice.se

Leif Jansson

Projektledare

leif@teservice.se